Miért más a verseny a Top Chef 20. évadában, Buddha Lo szerint - Exkluzív

Összetevő Számológép

Buddha Lo enyhén mosolyog Bravo/YouTube Hanna Claeson

giada otthon epizód

Spoilereket tartalmaz a 'Top Chef' 20. évad 4. epizódjához – 'Spurred Lines'

A 20. évadban, a 'Top Chef' 4. epizódjában a 19. évad győztese, Buddha Lo egy almatortával és creme anglaise-szel mentette meg magát az utolsó kieső körtől. Csapattársai, Tom Goetter (a „Németország legjobb séfje” 1. évadának döntőse) és Ali Ghzawi (a „Közel-Kelet és Észak-Afrika legjobb szakácsa” 3. évadának győztese) szintén megúszták az utolsó kiesési kört, és megúszták az angol nyelvvel való kreatívkodást. borsó. A brazil versenyző, Luciana Berry (és a 'Top Chef Brazil' 2. évad bajnoka) volt az, aki aznap a séf fésűkagylója után összepakolta a csomagjait. carpaccio a yakiniku szósszal és a borsóvelutéval nem tett igazat a zöld maghüvelyeknek.

Abban az esetben, ha a 3. epizódban a rendkívül angol kocsmatúra – vagy a 4. részben a Tottenham Hotspur futballstadion helyszíne – nem adna rá titeket, igen, emberek, az ikonikus főzőshow all-star-szezonja összecsomagolt, és Angliába repült.

Nem egy idegen ország az egyetlen dolog, ami elválasztja a 20. évadot a 'Top Chef' többi évadjától. A verseny drámaian más ebben a szezonban, Buddha Lo kizárólag az SN-nek mondta el , mert legtöbb versenyzőtársa friss nyertese volt országa 'Top Chef' változatának. Hagyjuk, hogy elmagyarázza, miért olyan nagy dolog ez.

A 20. évad versenyzői „mind rendkívül kemények”

Buddha Lo és Tom Goetter nevet Bravo/YouTube

Bobby Flay vs Gordon Ramsey

Kétségtelenül hallottál már versenyzőket arról beszélni, hogy milyen fárasztó egy kulináris műsor ódiuma. Buddha Lo egyáltalán nem osztja véleményüket. Főzni az All-Star konyhában? Ez „olyan volt, mintha egy meleg felhőbe érkeznénk” – mondta Lo az SN-nek. Ha inkább egy kevésbé elvont összehasonlítást szeretsz, Lo azt is elmondta, hogy olyan érzés volt, mint 'amikor nem láttam sokáig a feleségemet, aztán végre meglátod őket a repülőtéren'.

Más szóval, a 19. évad bajnoka élvezte az ismétlés élményét – például, rendkívül. A 'Top Chef' 20. évad all-star versenytársa azonban olyan ádáz volt, ahogyan Buddha Lo talán nem is sejtette, mielőtt Londonba szállt volna. 'Ezek az emberek nagyon frissek. Az egyik közel-keleti srác most nyerte meg a szezonját, a közel-keleti srác pedig két szezonnal ezelőtt nyert' - mondta Lo. 'A francia srác három évvel ezelőtt volt, és így tovább. Nicole a Kanada: All-Stars-ból nemrég nyerte meg az All-Stars-t.'

metró sült csirke enchilada

A jelenlegi győztesekkel teli terem egyedülállóan nehéz kihívásokra készült, vagy ahogy Lo fogalmazott: 'Mindnyájan nagyon kemények. Nem tudok túl sokat adni, de mindannyian rendkívül kemények.' Az a tény, hogy a 20. évad versenyzői a világ minden tájáról érkeztek, a versenytársak kutatását is megnehezítette. Lo elgondolkodott: '[Amikor] nemzetköziek, nem tudod, ki jön be. Nem tudhatod, hogy felhalmozódnak-e.'

Hangolódj rá és kövesd Buddha utazását. A 'Top Chef: World All-Stars' új epizódjai minden csütörtökön 21 órakor kerülnek adásba. ET/PT a Bravón, és másnap streamelhető a Peacockon.